TTNET Şifremi Unuttum -TTNET Adsl Şifre Değiştirme

Yazar | 2013

TTNET Adsl Şifre Değiştirme işlemi nasıl yapılır?TTNET ADSL kullanıcı şifresi nedir?
ADSL şifreniz, modeminize ADSL bağlantısı için yazdığınız şifrenizdir. TTNET Abonelik Sözleşmesi’nde yer almaktadır .TTNET ADSL şifrenizi hatırlamıyorsanız, destek almak için 444 0 375 Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
TTNET ADSL kullanıcı adı nedir?TTNET ADSL kullanıcı adınız; TTNET Abonelik Sözleşmesi’nde yer alan, modeminize ADSL bağlantısı için yazdığınız @ttnet veya @ttnet1 uzantısıyla biten kullanıcı adınızdır. TTNET ADSL kullanıcı adınızı hatırlamıyorsanız, destek almak için 444 0 375 Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
TTNET Şifrenizi bilmiyorsanız TTNET Adsl şifre değişikliği için 444 0 375 numaralı müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.
TTNET Tek Şifre şifremi unuttum, ne yapmalıyım?Şifrenizi unutmanız halinde kullanıcı adınızı (e-posta adresiniz) ve şifrenizi girdiğiniz giriş sayfasındaki ”Şifremi Unuttum” linkini tıklayınız. Açılan sayfaya e-posta adresinizi yazıp, ”Gönder” tuşuna basınız. E-posta adresinize şifre değiştirme için bir e-posta gönderilecek. E-posta adresinize gönderilen linki tıkladığınızda, yeni şifre tanımlama sayfasına yönlendirileceksiniz.

One thought on “TTNET Şifremi Unuttum -TTNET Adsl Şifre Değiştirme

  1. 8801981502

    adsl güvenlik şifresini unuttum. e-posta adresime gönderebilir misiniz lütfen.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir