18 thoughts on “Facebook Şıfremi Unuttum !!Facebook Hesabı ŞİFRESİ Kurtarma

 1. halil

  şifremi unuttum yapamıyorum siz yapın

  Reply
 2. IQ Post author

  Facebook girişi yaparken şifremi unuttum yazan alana tıkla .Daha sonra sizden facebookta kayıtlı olan email adresi yada telefon numarsı sorulacaktır.E mail adresinizi veya telefon numaranızı yazdıktan sonra e mailinize yada telefonunuza smsle facebook parola sıfırlama kodu gönderilecek .o linkitıkladıktan sonra açılan facebook sayfasından yeni facebook şifresi oluşturarak sayfaya giriş yapabilirsiniz..

  Reply
  1. Tayfun

   denedim ama Sms ile bana Hiç bişey gelmedi. Bir aydır bekliyorum..

   Reply
 3. kadir

  neden şifreyidegiştin

  Reply
 4. nevin

  güze bir yardimsitesi

  Reply
 5. elife

  bende denedim açamıyorum vede benim adıma arkadaşlarımı arıyorlar telefon numaralarını istiyormuşlar. bana yardımcı olurmusunuz.buarada şifreyi unuttumu secince sadece e posta larını kontroletti çıkıyor ama e postalarımı açamıyorum ki.?

  Reply
 6. ASİYE

  BOŞUNA UĞRAŞMAYIN BEN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN UĞRAŞIYORUM AMA HİÇ BİR SONUÇ ALAMADIM

  Reply
 7. turan

  salam men email kodumuda unutmusamsa bes ona nece

  Reply
 8. nurten çelebi

  facebook hotmail şifremi yeniledim ve şifremi unuttum ,her yolu denememe rağmen hesabımı kurtaramıyorum facebook’a kimlik bilgilerimi nereden nasıl gönderirim yardımcı olurmusunuz

  Reply
  1. Biz

   facebook hesabınıza girerken zaten sizden hotmail adresi ve şifre isteniyor.Eğer eski email adresinizle giriş yapabiliyorsanız eski email adresi ile sisteme girdikten sonra ayarlar kısmından bilgilerinizi yenisiyle değiştirebilirsiniz..

   Reply
 9. fikriye

  uzun süredir hotmaili kullanmıyorum. haliyle şifresini unuttum. yeniden şifre isterken çok fazla sorular sorulmakta. bunlar hangisi derken son gönderdiğin mail adresleri deniyor. bilmiyorum. son gelen mailler falan. ben sadece yeni bir şifre istiyorum. şifreyi xxxx@gmail.com adresine göndere bilirsiniz

  Reply
 10. hasan

  ben hasan şifremi unutum a girdim kısa mesaşj cıkmıyor napmam gerekiyor
  öyle yapmam gereknasıl olucak niye cıkmıyor

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir